Skip to main content

Санаторії Трускавця

Санаторій Карпати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.94 (8 Голосів)

Лікування в санаторії Карпати: Окремо можна відзначити сучасний лікувально-діагностичний центр, в якому працюють висококваліфіковані медичні працівники з великим досвідом роботи. Профіль лікування захворювання органів травлення, сечостатевої системи, порушення обміну речовин (цукровий діабет І-ІІ типу, ожиріння, подагра). У вартість входить пакет діагностичних та лікувальних процедур, а також консультації лікарів.

Інфраструктура санаторію: Власний бювет мінеральних вод, цілодобовий лобі-бар, диско-бар, караоке, етно-кафе “Гражда”, кіно-концертний зал, кінно-спортивна база “Галоп”, авіаційні послуги.
Для дітей: дитяча кімната з вихователем та дитячі майданчики, а ткож проводяться ігри у воді.

від 1787 грн.

Вартість вказано за ОДНОМІСНИЙ номер, проживання, триразове харчування та лікування

В номері: площа 15м2, телевізор, телефон, чайник, посуд, одно-спальне ліжко, фен, сейф, душова кабіна, засоби гігієни.

У вартість входить: проживання та триразове харчування типу шведський стіл, інтернет, басейн, сауна та тренажерний зал, базове лікування та діагностика.


Санаторій Шахтар

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.61 (9 Голосів)

Лікування в санаторії: Біохімічна, клінічна та бактеріологічна лабораторії, урологічний, проктологічний, гінекологічний кабінети, кабінет ультразвукової діагностики, кабінет функціональної діагностики серцево-судинної системи, кабінет дуоденального зондування та інтрагастральної рН-метрії, рентгенологічний кабінет з комп’ютерною обробкою отриманих даних, діагностичний центр комп’ютерної томографії з використанням найсучаснішого томографа фірми "SIEMENS" Samatom Spirit, мамографія

Інфраструктура санаторію: Власний бювет мінеральних вод, перукарня та косметичний салон, тренажерний зал, волейбольна площадка, настільний теніс, шахи, басейн та сауна, дитячий клуб, танцювальні вечори, організовуються екскурсії, а також в санаторії працює клуб професійного більярду.

від 1450 грн.

Вартість вказано за ДВОМІСНИЙ номер, проживання однієї людини, харчування та лікування

В номері: балкон (вид на місто) окремі ліжка, одне з ліжок розкладне, душ, фен, засоби гігієни, холодильник, електрочайник, телевізор 32", Wi-Fi

У вартість входить: парковка, відвідування спортзалу та басейну, консультації лікарів. Також міститься великий перелік діагностики та процедур.


МРЦ Перлина Прикарпаття

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 (8 Голосів)

Лікування в санаторії: Спеціалізація санаторію - це лікування захворювань гастроентерологічного та урологічного профілю. Одним з унікальних є кабінет гіпербаричної оксигенації (барокамера), також діють оздоровчі програми.

Інфраструктура санаторію: Санаторій має власний бювет, парковку, працює дитяча кімната з вихователем, екскурсійне бюро, вечори танців, а також затишне кафе в якому проводяться вечори авторської музики.

від 900 грн.

Вартість вказано за ОДНОМІСНИЙ номер, проживання, харчування та лікування

В номері: площа 15м2, телевізор, телефон, півтора-спальне ліжко, душова кабіна.

У вартість входить: парковка що охороняється, 3-х разове харчування,  лікування та діагностика, відвідування басейну та спортзалу.


Санаторій Конвалія

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.93 (7 Голосів)

Лікування в санаторії: діють програми лікування органів травлення, дихання, сечо-статевої системи, програма оздоровлення дитини, лікування нервової та ендокринної системи, серцево-судинні захворювання, захворювання у комплексі андрологія та лікування опорно-рухової системи.

Інфраструктура санаторію: Площа санаторію 4,5 гектари який розташований у лісопарковій зоні, є номери типу котедж, функціонує розважальний комплекс форельник Хата рибака, на території санаторію зони відпочинку (лавки, альтанки, гамаки, декоративні озера, мангал). Волейбольно-баскетбольний зал, настільний теніс, спортивний майданчик, кіно-концертний зал.

від 770 грн.

Вартість вказано за ДВОМІСНИЙ номер, проживання однієї людини, харчування та лікування

В номері: площа 15м2, двоспальне або два односпальні ліжка, холодильник, душ, набір міні-парфумерії.

У вартість входить: парковка, консультація лікаря, пиття мінеральних вод у власному бюветі санаторію.


Санаторій Аркада

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.58 (6 Голосів)

Лікування в санаторії: лікування захворювань органів травлення (хронічні захворювання жовчовивідних шляхів, шлунку, 12-палої кишки, підшлункової залози, кишечника), лікування захворювань сечовивідної системи (хронічні запальні процеси нирок, сечового міхура, простати), захворювання ендокринної системи, серцево-судинної патології, периферичної нервової системи, опорно-рухового апарату, гінекологічні захворювання. Можна провести ультразвукове дослідження: печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок, простати та сечового міхура, щитовидної залози та функціонує клінічна лабораторія

Інфраструктура санаторію: власна парковка, відпочинкова зона (альтанки, лавки для відпочинку), екскурсії.

від 950 грн.

Вартість вказано за ДВОМІСНИЙ номер, проживання однієї людини, харчування та лікування

В номері: телевізор, телефон, чайник, посуд, півтора-спальне ліжко, фен, сейф, душова кабіна, засоби гігієни.

У вартість входить: У вартість путівки входять усі процедури, які надаються в санаторії Аркада.


Санаторій Арніка

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.69 (8 Голосів)

Лікування в санаторії: печінки, жовчовивідних шляхів в стадії ремісії, та жовчнокам’яної хвороби без ускладнень, а також після оперативного втручання, моторних захворювань жовчовивідних шляхів, запальних процесів шлунково-кишкового тракту в стадії ремісії, залишкових явищ хвороби Боткіна, порушення обміну речовин, цукрового діабету, хронічних запальних процесів нирок і сечовидільних шляхів без вираженого підвищення артеріального тиску, сечокам'яної хвороби з наявністю каміння і стану після оперативного, інструментального видалення каміння через 1,5-2 місяці, сечових діатезів, статевих розладів у чоловіків.

Інфраструктура санаторію: Лікувально-діагностичне відділення, організація екскурсій.

від 850 грн.

Вартість вказано за ДВОМІСНИЙ номер, проживання однієї людини, харчування та лікування

В номері: 22телевізор, телефон, чайник, посуд, 2-односпальні ліжка, фен, душова кабіна, засоби гігієни.

У вартість входить: базовий пакет лікування та діагностики, консультація лікаря.


Санаторій Віктор

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.57 (7 Голосів)

Лікування в санаторії: біорегулятор, ТЕКАР-терапія, пневмоакупунктура, ректальний ультразвук, лазерно-вакуумна стимуляція, детокс, гідроколонотерапія, мікроклізми, інгаляції, озокерит, лазерний та висхідний душ, підводний душ-масаж. Також функціонує ванне відділення, та масаж стоп японським апаратом по методу "Шиацу», масажер "Марутака".

Інфраструктура санаторію: Власний бювет мінеральної води Моршинського родовища з джерела №6, лікувальна база, басейн з морською сіллю, сауна, дитячий майданчик, тренажерний зал, SPA та косметичний салон, Еко-бар, безкоштовна автостоянка, Wi-Fi, замовлення квітів, послуги таксі та «Будильник», безкоштовний трансфер в м.Трускавець.

від 1450 грн.

Вартість вказано за ОДНОМІСНИЙ номер, проживання однієї людини, харчування та лікування

В номері: 12телевізор, чайник, посуд, півтора-спальне ліжко, фен, душова кабіна, засоби гігієни.

У вартість входить: 3-х разове харчування "шведський стіл", базовий пакет лікування.