Рестораны Трускавца

Ресторан Родинна оселя

( 27 Голосов )

Ресторан Родинна оселяЭтно ресторан Родинна оселя

Тысячи людей каждый год приезжают в Трускавец на отдых и лечение. Каждый, кто хоть раз побывал в этом городе обязательно приедет туда еще раз, чтобы опять окунуться в атмосферу карпатского края, очистить организм целебной водой «Нафтуся», прогуляться зеленым парком в тени столетних деревьев, насладится вкусными блюдами в ресторанах города…

   

Ресторан Белый дворик

( 25 Голосов )

Ресторан Білий дворикРесторан Білий дворик - запам'ятайте цей смак надовго.

Вишуканий дизайн та фірмові страви. Усе - добротне і справжнє. Усе духмяніє цілющими карпатськими травами, вабить апетитними пахощами та неповторною музикою. Тут все так по-українськи…
Коли будете в Трускавці, неодмінно відвідайте Етно - ресторан "Білий дворик". Тут вас радо зустрінуть і приймуть, як дорогого гостя. А колоритний національний інтер'єр, знаменита українська та європейська кухня зроблять справжнє диво. Ви не просто покуштуєте смачних страв під чарівні мелодії скрипки.

   

Ресторан Казацкий Хутор

( 44 Голосов )

Ресторан Козацький ХутірРесторан "Казацкий Хутор" находится в лесной зоне, стейки, шашлыки, казацкие кушанья, изысканная бойковская кухня. Облагороженный пляж, чистый песок, звонкий лесной воздух, беседки.

   

Ресторан Оскар

( 9 Голосов )

Ресторан ОскарРесторан "Оскар" декорований настінними розписами і голлівудськими колажами. Європейська кухня на основі сезонних страв, супроводжується великим вибором напоїв впродовж Вашого відпочинку. У літній період Ви зможете насолодитися стравами і барбекю на терасі. Святкові вечірки і заходи цілий рік.

   

Ресторан Премьер

( 17 Голосов )

Ресторан ПремьерРесторан Прем'єр

Кількість місць
Ресторан - 36 місць. Банкетний зал - 10 місць. Літній майданчик.
Час роботи
12.00-24.00
Загальний опис
Розкішний інтер'єр в класичному стилі, романтична музика, високоякісне обслуговування, оригінальний камін, вишукані страви української та європейської кухні, елітні колекційні коньяки і вина.

   
Трускавець °C
Львів °C
Київ °C
  18.09.2020 Ferienhaus Ostsee

Вход/РегистрацияКонсультация

На сайте консультирует врач

Петровский Олег Болеславович

в разделе Лечение/Спросите у врача

Опрос

Нашли ли вы нужную информацию на сайте?