Спросите у врача

Вы можете задать свой вопрос по курортологии, консультирует врач высшей категории Петровский Олег Болеславович - начальник курортной поликлиники Медицынского Реабилитационного Центра МВД Украины "Жемчужина Прикарпатья"

Добавить вопрос

У моего сына дуоденогастральный рефлюкс. Он ничего не может есть. Во рту постоянная горечь и кислота.Перепил кучу лекарств. Ничего не помогает. Вода Нафтуся ему может помочь?

Покази до санаторно-курортного лікування: Неерозивна форма ГЕРХ (Гастроезофагіальна рефлюксна хвороба) та ерозивна форма ГЕРХ (ступень A-D) за умов заживления ерозій. Протипокази до санаторно-курортного лікування: ГЕРХ з ускладненнями (пептична стриктура стравоходу, кровотечі з виразки стравоходу) та тривожними симптомами ГЕРХ (шлунково-кишкова кровотеча, втрата маси тіла, ядуха).

Вам помогла эта информация? Да Нет
Добрый день,скажите пожалуста можно ли пить нафтусю беременным?

не можна.

Вам помогла эта информация? Да Нет
Добрый день! У меня желчно-каменная болезнь. 70% камней до 7мм. Не беспокоит ни как. Можно ли полечить вашей водой жкт и мпс?

Протипокази: Жовчнокам’яна хвороба з частими приступами печінкової кольки і загостреннями калькульозного холециститу, явищами жовтяниці та іншими ускладненнями (водянка або емпієма жовчевого міхура, не функціонуючий жовчевий міхур); важкі форми супутніх холангіту і панкреатиту; холедохолітіаз. Хронічний калькульозний холецистит в стадії стійкої ремісії, без приступів печінкової кольки і виражених патологічних явищ з боку жовчевих протоків і підшлункової залози. Покази для санаторно–курортного лікування: Жовчокам’яна хвороба (I –II стадія), за винятком форм, що потребують хірургічного втручання.

Вам помогла эта информация? Да Нет
Доброго дня Вам! Будь-ласка, підскажіть, в якому санаторії Трускавця можна підлікувати коксоартроз 2-3 ступеню? Буду вдячна Вам. З повагою Надія Онисько, Борислав.

Фізіотерапевтичні процедури ефективні при 1 і 2 стадії захворювання. Всі санаторії курорту мають лікувальну базу. "Перлина Прикарпаття" Шахтар. Військовий санаторій, Дніпро, Карпати, Батьківщина, поліклініка "МедПалас"...

Вам помогла эта информация? Да Нет
Добрий день.в мене була язва дванадцятипалої кишки. тепер інколи приймаю таблетки коли якась їжа зашкодила( нольпаза 40). чи можна таблетки замінити нафтусею, бо плануємо дитину і чи можна вживати нафтусю при вагітності?

Пиття лікувальної води "Нафтуся", непоказано з Вашим діагнозом. При вагітності не рекомендовано вживати Нафтусю.

Вам помогла эта информация? Да Нет
Доброго дня! у мене хронічний холецистит (без конкрементів), але також є 2 кісти лівої нирки та три - правої, до 4 см. Чи можна мені проводити лікування Нафтусею, чи не зашкодить це ниркам?

Лікування в Трускавці вам показане. Без активних фіз. процедур на ділянку проекції нирок.

Вам помогла эта информация? Да Нет
Здравствуйте! Чем отличаются воды Трускавца от Миргорода?

з Миргородського родовища мінеральних вод, видобувається природна мінеральна вода з приємним солонуватим смаком та середнім рівнем мінералізації 2,5-3,2 г/л. «Нафтуся» - гідрокарбонатна магнієво-кальцієва слабомінералізована мінеральна вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Мінералізація води становить 0,63 - 0,85 г/л. Має специфічний присмак і легкий запах нафти, особливо відчутний для тих, хто вживає воду вперше (саме звідси пішла назва лікувальної води). Процентний вміст органічних речовин у водах відомих європейських курортів набагато менший, ніж у лікувальній «Нафтусі» Трускавецького родовища. Аналогів «Нафтусі» немає в цілому світі!

Вам помогла эта информация? Да Нет
Здравствуйте. Возможна ли препаратная процедура химиотерапии в клиниках Трускавца?

в Трускавці немає спеціалізованих клінік для проведення хіміотерапії.

Вам помогла эта информация? Да Нет
Добрый день. Скажите пожалуйста возможно у вас пройти реабилитацию. После комы 7 лет, травм не было, на сегодняшний момент беспокоят гиперкинезы конечностей. Ходить самостоятельно не могу, опорно-двигательный и вестибюлярный аппарат нарушен и координация. Возможно у вас в клинике восстановление этих функций?

курорт Трускавец - гастроэнтерологического профиля. Заболеваниями неврологического профиля мы не занимаемся.

Вам помогла эта информация? Да Нет
Доброго дня. Чи можно приймати Нафтусю при диагнозі поліпоз жовчного міхура? Дякую.

В основному зустрічаються холестеринові поліпи жовчного міхура. Причина виникнення - спадковість, нерегулярне і неправильне харчування, надмірне вживання їжі багатою холестерином, застій жовчі в жовчевому міхурі. Трускавецькі мінеральні води  "Нафтуся" і "Марія" - сприяють утворенню і виведенню жовчі, покращують обмін речовин, розчиняють і виводять холестирин з жовчного міхура. Застереження - активні фіз.процедури на ділянку правого підребер'я. В комплексному санаторно -курортному лікуванні призначається відповідна дієта. Термін лікування 18 -24 дні.

Вам помогла эта информация? Да Нет
Здравствуйте.Едем с мужем в Трускавец самостоятельно. Подскажите пожалуйста где и как можно получить консультацию врача по приёму воды. Спасибо.

Медицинский комплекс “МЕД-ПАЛАС”

 

г. Трускавец, бульвар Ю. Дрогобыча,3. Тел.:+38 (03247) 6-41-31, 6-00-40, 6-00-45

http://truskavetskurort.ua/medicinskij_kompleks_med-palas_ceny_s_01.01.2015g

Вам помогла эта информация? Да Нет
Здравствуйте. Возможен ли прием минеральной воды в Трускавце, если есть в почке камень 10-15мм. Также удален желчный пузырь в 2004 году.Спасибо.

Лікування мінеральними водами курорту Трускавець , вам показані. Важливо приїхати на лікування в санаторій або МРЦ "Перлина Прикарпаття", що дасть Вам можливість пройти повний курс лікування, під наглядом кваліфікованих спеціалістів. Самолікування призводить до трагічних наслідків!

Вам помогла эта информация? Да Нет
Здравствуйте! Где в Трускавце можно пройти процедуру "гипербарическая оксигенация" (барокамера)? Назначение врача есть. Спасибо

Україна, Львівська обл. 82200 м.Трускавець, вул. Бандери 71 МРЦ "Перлина Прикарпаття". Чекаємо!

Вам помогла эта информация? Да Нет
Здраствуйте пане Докторе. Наша мама проходила лікування в Квітці Полонини. Дуже сподобалось. Зараз вона живе в Трускавці, aле ще залишились проблеми з ногами. Мозолі,натоптиш,тріщіни на п’ятках загальна втома. Порадьте будь ласка до кого можно звернутись за допомогою.

З такими скаргами, мамаі потрібно звернутися до лікаря дерматолога.

Вам помогла эта информация? Да Нет
Добрый вечер. Мы с мужем едем в Трускавец без путевки. Подскажите, для назначений врача нужно ли при себе иметь анализы: ( кровь, моча), ЭКГ и флюрографию?

Для экономии времени и средств, желательно иметь - общий анализ крови, мочи, результаты УЗД, кардиограмму. При заболеваниях желудочно-кишечного тракта желательно пройти обследование - фибр гастроскопии, RRS, проктолога.

Вам помогла эта информация? Да Нет
Страница 1 из 5
Трускавець °C
Львів °C
Київ °C
  18.09.2020 Ferienhaus Ostsee

Вход/РегистрацияКонсультация

На сайте консультирует врач

Петровский Олег Болеславович

в разделе Лечение/Спросите у врача

Опрос

Нашли ли вы нужную информацию на сайте?