Музей народного художника Михайла Біласа

Музей народного художника Михайла БіласаУ центрі Трускавця 1992 р. відкрито художній музей митця світової слави Михайла Біласа, чиє ім'я відоме на всіх континентах і записане у понад 100 виданнях та публікаціях різними мовами світу.
Це перший прижиттєвий музей в Україні. Відкрився він у місті, де сьогодні проживає майстер. Розмістився музей в одному з найгарніших будинків Трускавця, збудованому в кінці ХІХ ст. — старовинній віллі "Гопляна".

   

Музей історії міста-курорту Трускавець

Музей історії міста-курорту ТрускавецьОкрасою нижньої тераси курортного парку, яку здавна називають Долиною, є будівля музею історії міста-курорту Трускавець, який відкритий в кінці грудня 1982 року, в колишній курортній віллі «Саріуш», зведеній на початку ХХ століття. Збудована в стилі модерн з ознаками історизму - мотивами мавританської архітектури, в сезон курорту 1901 року вілла «Саріуш» вже приймала на відпочинок та оздоровлення гостей курорту.

Сьогодні музей приймає гостей курорту та мешканців міста для ознайомлення з історією всесвітньовідомого бальнеологічного курорту від початків його заснування і до сьогодення, відтворює важливі періоди у розвитку Трускавця.

   
Трускавець °C
Львів °C
Київ °C
  26.07.2021 Ferienhaus Ostsee

Вхід/Реєстрація

Консультація

На сайті консультує лікар

Петровський Олег Болеславович

у розділі Лікування/Запитайте в лікаря

Опитування

Чи знайшли ви потрібну інформацію на сайті?