Пансіонати Трускавця

Пансіонат Пролісок

( 53 Votes )

Пансіонат ПролісокПансіонат «Пролісок» розташований в тихому районі міста Трускавець. Його місце розташування вигідне і тим, що, здійснивши прогулянку по території паркової зони, буквально через декілька хвилин ви потрапляєте до центрального бювету мінеральних вод. Пансіонат має в наявності 19 номерів різної категорії від однокімнатного одномісного до номера «люкс».

   

Пансіонат Світязянка

( 30 Votes )

Пансіонат СвітязянкаПрогулюючись парком Трускавця, навіть найменш спостережлива особа, обов’язково помітить пансіонат «Світязянка». Це унікальна споруда, збудована ще наприкінці ХІХ сторіччя в «швейцарському стилі». Кажуть, що коли розпочав функціонувати пансіонат «Світязанка», Трускавець стали активно відвідувати тогочасні пани та бізнесмени. Очевидно, то було престижно оздоровлюватися в цій затишній віллі. Від того часу й аж до сьогодні, пансіонат «Світязянка» завжди гостинно відкриває двері для всіх бажаючих.
Заклад розрахований на 40 місць, а нещодавно до нього приєднали і нові будівлі – вілла «Гражина» та їдальня.

   

Пансіонат Алексік

( 1 Vote )

Пансіонат АлексікПансіонат «Алексік» спеціалізується на лікуванні органів травлення і жовчовивідної системи. Він розташований недалеко від автовокзалу на території санаторію «Дніпро». Відпочиваючи в цьому пансіонаті, окрім лікування, ви насолоджуватиметеся і чистим повітрям, адже зовсім поряд знаходиться лісовий масив. Пройти необхідну діагностику та отримати висококваліфіковане лікування ви зможете на базі санаторію «Дніпро».На базі пансіонату є можливість проведення семінарів, конференцій. Можлива організація екскурсій по західним регіонам України.

   

Пансіонат Едельвейс

( 6 Votes )

Пансіонат ЕдельвейсПансіонат "Едельвейс", який налічує 25 номерів зі всіма зручностями, розміщений в приватному секторі курорту Трускавець. Віддалений від шумних автодоріг, пансіонат подарує вам комфортний відпочинок і оздоровлення. Пансіонат «Едельвейс» має в своєму розпорядженні як однокімнатні двомісні, так і номери категорії «люкс». Пройшовши всього 1000 м, ви потрапите в паркову зону курорту і до бювету мінеральних вод.

   

Пансіонат Електрон

( 4 Votes )

Пансіонат ЕлектронПансіонат «Електрон», який готовий вмістити до 40 відпочиваючих, розташований в декількох метрах від лісового масиву. 20 номерів пансіонату обладнані всім, що необхідне для комфортного відпочинку. Добратися до «Електрону» від автовокзалу не складе великих труднощів, адже відстань до нього не більше 100 метрів. Лікування і діагностика проходить у висококласних фахівців санаторію «Дніпро». За бажанням ви зможете замовити дієтичне харчування в їдальнях пансіонату «Алексік» або санаторію «Дніпро».

   
Трускавець °C
Львів °C
Київ °C
  26.07.2021 Ferienhaus Ostsee

Вхід/Реєстрація

Консультація

На сайті консультує лікар

Петровський Олег Болеславович

у розділі Лікування/Запитайте в лікаря

Опитування

Чи знайшли ви потрібну інформацію на сайті?