Запитайте в лікаря

Ви можете задати свої питання по курортології, консультує лікар вищої категорії Петровський Олег Болеславович - начальник курортної поліклініки Медичного Реабілітаційно Центру МВС України "Перлина Прикарпаття"

Add question

У меня желчекаменная болезнь 3 месяца назад удалили желчный пузырь могу ли я уже ехать в Трускавец на лечение?

Да. Употребление минеральной воды "Нафтуся" рекомендуется даже на следующий день после удаления желчного пузыря, так как она способствуетулучшению оттока желчи по желчным протокам, нормализует общие обменные процессы в организме человека.

Vote question Yes No
В мене «сидяча робота», зявился зайва вага, випробувала на собі декілька різних дієт та результатів не відмічала. Чула від знайомих про ваш курорт, чи допоможе мені лікування в Трускавці?

 

Так безумовно. На курорті Трускавець лікуванню підлягають хворі на аліментарно – конституціональне ожиріння 1 – 2 ступеня, хворі на ожиріння 3 ступеня з помірно вираженими ускладненими та супутніми захворюваннями .

Дуже важливо є те, що на базі Медико - реабілітаційного центру «Перлина Прикарпаття» розроблено та впроваджено унікальну лікувальну програму проблеми надлишкової ваги, котра включає в себе діагностичний, та лікувальний комплекс.

Діагностичний комплекс: загальний аналіз крові, глікемія натще, ліпідограма, ЕКГ, глюкозотолерантний тест або глікемічний профіль, загальний аналіз сечі, аналіз крові на сечову кислоту, коагулограму, УЗД органів черевної порожнини та інші.

Лікувальний комплекс складається з санаторно - курортного режиму, дієтичного редукованого , субкалорійного харчування у дробному варіанті 6 разів на день з розвантажувальними днями 2 рази на тиждень. Пиття «Нафтусі», бальнеотерапія (мінеральні ванни, циркулярний душ, підводний душ масаж загальний), кінезотерапія ( лікувальна фізкультура, механотерапія з використанням тренажерів, дозована ходьба, плавання в басейні), кишкові процедури (зрошення товстого кишківника мінеральною водою, гідроколонотерапія), апаратна фізіотерапія.

Термін санаторно – курортного лікування : 18 – 21 – 24 дні.

 

Vote question Yes No
Как на курорте Трускавец с диагностикой? Можно ли у вас пройти хорошую диагностику, или нужно приехать с готовой? Я из города Марганец (Днепропетровская область).

Показаниями для лечения на  курорте Трускавец являются заболевания гастроэнтерологического и урологического профиля, исходя из этого и сформирована вся лечебно - диагностическая база курорта, где вы можете в полном объеме обследоваться и получить консультации  ведущих специалистов, включая самые современные виды диагностики и данных лабораторных исследований. Но при возможности обследоваться по месту проживания, приехав на курорт  с санаторно курортной картой, можно сразу, не теряя драгоценного времени, приступить к лечению в полном объеме.

Vote question Yes No
Здравствуйте! Мне 40 лет, я работаю главным бухгалтером и почти постоянно нахожусь в сидячем положении. С недавнего времени (приблизительно год) начались боли в коленях. Когда начинаю ходить или растирать становится легче. Делала снимок, ничего не обнаружили, соответственно не назначили никакого лечения, сказали поносить наколенники. На сентябрь 2011 года дали путевку в Трускавец. Можно ли с таким ехать в Трускавец, или же лучше поискать другой курорт? Спасибо!

В Трускавец ехать нужно, так как наша вода "Нафтуся" улучшает и нормализует обменные процессы в организме, так же при ряде заболеваний опорно - двигательного аппарата на курорте используется озокерит ( в виде озокерито - парафиновых аппликаций), минеральные ванны, аппаратная физиотерапия (магнитотерапия, лазеротерапия, ультразвуковая терапия и т.д.). После такого комплексного лечения в большинстве случаев, как показывает практика, наступает значительное улучшение.

Vote question Yes No
Чотири роки назад була у Трускавці, дробила каміння в нирках (процедура дуже не приємна), недавно знову відчула поколювання у нирках, пішла на УЗД, лікар сказав що утворились нові каміння. Може Ви порадите що можна зробити, бо дроблення я так розумію мені не допомагає? Дякую!

Каміння в нирках утворюються внаслідок порушення водно сольового обміну , функцій залоз внутрішньої секреції, котрі регулюють водно сольовий обмін , вживання в їжу продуктів, котрі містять велику кількість мінералів, солей. Застій сечі в нирках, сечовому міхурі. Дроблення каменів, це лише усунення наслідків хвороби, а не причини. Комплексне санаторно курортне лікування в Трускавці усуває причини цього захворювання, а саме: нормалізує водно сольовий обмін речовин, лікує запальні процеси сечовидільної системи, покращує сечовиділення. Тому для Вас доцільно проходити санаторно курортне лікування в Трускавці кожен рік , тривалістю не менше 18 днів. Це буде запобігати повторному утворенню каміння в нирках.

Vote question Yes No
подскажите можно ли в Трускавце сделать тракцию позвоночника и где. Спасибо!

В зв'язку з профільністю нашого курорту, дана процедура офіційно не проводиться.

Vote question Yes No
Добрий вечір! Скажіть будь-ласка чи можна у Вашій поліклініці записатися на УЗД з приводу визначення вагітності? ДЯКУЮ!!!

Дане обстеження проводиться тільки в спеціалізованих лікувальних закладах , де є відділення акушерства і гінекології, перинатальних центрах, відділенні жіночих консультацій. В МРЦ дане обстеження не проводиться.

Vote question Yes No
В мене в 2009 році був септіс, і після того в мене постійно температура 37.5 і більше. Що мені робити?

Зверніться до вашого дільничного лікаря по місцю проживання. Потрібно пройти детальне обстеження починаючи з загальних аналізів крові, сечі і т.д.

Vote question Yes No
Добрий день, плануємо з чоловіком відпочити та підлікуватися у Трускавці, проконсультуйте будь ласка з приводу режиму пиття води, так як ми завжди відпочиваємо на віллі та не маємо можливості отримати консультацію кваліфікованого лікаря. У мене знижена кислотність, запори, надлишкова вага (мій ріст 168 см, вага 85 кг), хронічний пієлонефрит в стадії ремісії. У чоловіка підвищена кислотність, часті розлади кишківника, пісок в нирках, гіпертонічна хвороба 1 ступеню. Дякую за відповідь!

Для правильного призначення лікувальних вод курорту Трускавець, на жаль не достатньо цієї інформації яку ви надаєте. Судячи з Ваших скарг , Вам необхідно пройти повний курс санаторно-курортного лікування, а при потребі дообстеження в спеціалізованих закладах нашого курорту. Тільки після комплексного лікування (вживання мін.вод, фізіотерапевтичних процедур, дієтотерапії, режиму, і т.д.) можна досягнути позитивних результатів в лікуванні . Безсистемне і неправильне вживання мінеральних вод однозначно приводить до погіршення здоров`я.

Vote question Yes No
Скажіть будь ласка, можна у вас пройти реабілітацію після геморагічного інсульту???

На жаль профільність нашого курорту не передбачає спеціалізованих програм для реабілітації наслідків цереброваскулярних захворювань, в тому числі і наслідки інсульту. Рекомендовано курорт Немирів, Хмільник.

Vote question Yes No
Page 1 of 7
Трускавець °C
Львів °C
Київ °C
  03.03.2021 Ferienhaus Ostsee

Вхід/Реєстрація

Консультація

На сайті консультує лікар

Петровський Олег Болеславович

у розділі Лікування/Запитайте в лікаря

Опитування

Чи знайшли ви потрібну інформацію на сайті?