МРЦ Перлина Прикарпаття

( 34 Votes )

МРЦ Перлина Прикарпаття

Медичний Реабілітаційний Центр "ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ" Розташований на мальовничій околиці південно-східній частині курорту, по сусідству з водосховищем та лісовим масивом.
Мінеральні води Трускавця відомі у всьому світі. Їх лікувальні властивості дозволяють сотням тисяч людей щорічно поправляти своє здоров'я. На першому місці серед трускавецьких вод - унікальна "Нафтуся".

Не менше славляться і трускавецькі поклади озокериту (нафтові смоли), чиї лікувальні можливості просто унікальні!

Профіль лікування - "Перлини Прикарпаття"

Лікувальний профіль курорту Трускавець, в системі якого діє "Перлина Прикарпаття" - це запальні процеси печінки та жовчних шляхів, жовчоутворювальну-кам'яна хвороба, запальні процеси шлунково-кишкових шляхів, залишкові явища хвороби Боткіна, порушення обміну речовин, хронічні запалення нирок і т.п . МРЦ "Перлина Прикарпаття" - це один із сучасних і комфортабельних санаторіїв Трускавця. Вас зустрінуть справжні професіонали - лікарі та науковці - під керівництвом яких працюють два терапевтичних та урологічне відділення.
Оздоровчий сезон на курорті - цілий рік. М'який, помірно вологий клімат без різких перепадів температури з теплою зимою, теплим вологим літом і сухою осінню доповнює оздоровчий ефект самих головних лікувальних складовихкурорту - природної води "Нафтуся" та озокериту.

Лікувально-діагностичні можливості МРЦ "Перлина Прикарпаття":

  • ультрозвукова діагностика
  • тепловізорна діагностика
  • визначення радіонуклідів в організмі
  • гастрофіброскопія
  • інтрогастральна pH-метрія
  • визначення шлункового і доуденального вмісту
  • рентгенодіагностика
  • інформтерапія
  • лабораторна діагностика
  • консультації фахівців: невропатолог, психотерапевт, сексопатолог, вертебрологія, проктологія, ендокринолог.

МРЦ "Перлина Прикарпаття" має автономну лікувальну базу: бювет мінеральних вод системи швидкого підігріву; кабінети мінеральних ванн, гідропатичних процедур (душ, гідромасаж); озокеритових аплікації; кишкових процедур; вагінальних зрошень; рефлексотерапії; різних електрофізіотерапевтичнихпроцедур; лікувального масажу; зал лікувальної фізкультури з тренажерами; плавальний басейн з сауною.


У МРЦ "Перлина Прикарпаття" діє комплексне лікувально-діагностичне відділення, в якому можна грунтовно обстежитися і провести лікування на високому рівні. Працюють біохімічна лабораторія, кабінети доуденального зондування, РН-метрії, фіброгастроскопіі, рентген-кабінет, ультразвукової та тепловізорной діагностики. Останній є єдиним в Трускавці, тут за допомогою комп'ютерної техніки діагностується прихована патологія. При МРЦ "Перлина Прикарпаття" функціонує єдиний в курортній системі України "Бароцентр". Це унікальне лікування киснем при підвищеному тиску, яке спеціально створюється в вакуумній барокамері. Це запобігає кисневій недостатності організму, підсилює імунітет, поліпшує капілярний кровообіг органів, стимулює антитоксичний захист організму, активізує трофічні процеси, має антимікробну дію.


В МРЦ "Перлина Прикарпаття" працюють 28 висококваліфікованих лікарів, в основному з вищої та першої кваліфікаційної категорії, з них 3 - є кандидатами медичних наук, 1 - заслужений лікар України. Разом з ними працюють 58 досвідчених медичних працівників середньої ланки. Лікарі МРЦ "Перлина Прикарпаття" займаються науково-практичною роботою, вивчають вплив природних курортних факторів на організм людини, особлива увага приділяється пацієнтам що постраждали від аварії на ЧАЕС - з цієї теми за останні 5 років було представлено 2 кандидатських дисертацій.


Стоматологічні послуги надаються на найвищому рівні. Зал лікувальної фізкультури (з сучасними тренажерами), басейн і сауна дозволяють підтримувати Ваш організм в нормі.

Сервіс МРЦ "Перлина Прикарпаття"

МРЦ "Перлина Прикарпаття" має в своєму розпорядженні 10-поверхові спально-лікувальні корпуса, у яких є все необхідне для діагностики, лікування і відпочинку. Корпуса з'єднані закритими переходами. Розміщення: одно-, двомісні номери зі зручностями та номери "люкс". 
Повноцінне калорійне харчування відпочиваючих забезпечить дієтична їдальня. У дієтичній їдальні є система замовлення, за якої кожен може вибрати страви з 3-4 найменувань. У нас є бар, кіноконцертний і танцювальний зали, більярд, кімната комп'ютерних ігор, бібліотека, поруч - тенісні корти і волейбольні площадки. Озеро неподалік принесе Вам масу задоволення від купання та відпочинку. Також Ви зможете при бажанні здійснити екскурсії в Карпати та на Закарпатті, по історичних місцях Галичини, познайомитися з унікальною архітектурою старовинного Львова.

Категорія номерів


Ціна за 1 добу (грн.) з 20.12.12

"Супер люкс" (кабінет, приймальня з міні-кухнею, дві спальні кімнати, джакузі з міні-сауною, більярдний зал, тренажерний зал, ресторанне харчування (2 чол.))
2000
2-х кімнатний люкс для 2 -х чол. (зі всіма зручностями) покращене харчування
980
2-х кімнатний люкс для 1 чол. (зі всіма зручностями) покращене харчування 700
Пів-Люкс (зі всіма зручностями) покращене харчування
550/830
1 - місний (телефон, телевізор, холодильник, зі всіма зручностями) покращений
465
1 - місний (телефон, телевізор, холодильник, зі всіма зручностями) стандарт
415

2-х місний (телефон, телевізор, холодильник, зі всіма зручностями) покращений

375

2-х місний (телефон, телевізор, холодильник, зі всіма зручностями) стандарт

345
Дитяча путівка (на додатковому місці)
156

Вартість бронювання номерів

Бронювання 2-х місного номеру 60
Бронювання 1 - місного номеру 80
Бронювання Люкса 100

Координати МРЦ "Перлина Прикарпаття":

Україна, Львівська обл. 82200 м.Трускавець, вул. Бандери 71
МРЦ "Перлина Прикарпаття"

Тел. 067 492 6487
Тел. 38 03247 697 99

Add comment


Security code
Refresh


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Трускавець °C
Львів °C
Київ °C
  26.07.2021 Ferienhaus Ostsee

Вхід/Реєстрація

Консультація

На сайті консультує лікар

Петровський Олег Болеславович

у розділі Лікування/Запитайте в лікаря

Опитування

Чи знайшли ви потрібну інформацію на сайті?