Санаторії Трускавця

Санаторій Конвалія

( 4 Votes )

Санаторій КонваліяПеред тим, як їхати на відпочинок в Трускавець, люди намагаються якомога більше дізнатися про це місто. Насамперед, їх цікавить інформація про місцеві санаторії: лікувальний профіль, умови проживання, сервісні послуги, транспортне сполучення, сімейне дозвілля, вартість путівок. Всім хочеться організувати свій відпочинок якнайкраще.
Санаторії, зі свого боку, мусять робити все можливе для того, аби люди, які планують свій відпочинок у Трускавці, ставали їхніми клієнтами. Тому, на сьогоднішній день, кожна оздоровниця систематично покращує свою інфраструктуру, удосконалює лікувальну базу і пропонує різноманітні додаткові послуги для відпочиваючих.

   

Санаторій Шахтар

( 36 Votes )

Санаторій ШахтарРозташований санаторій "Шахтар" в красивому і тихому куточку Трускавця. Тут одночасно можуть лікуватися і відпочивати 500 чоловік, як громадян України, так і гостей з далекого зарубіжжя.
Розміщення: 7-поверховий корпус, розрахований на 500 місць. Номери "люкс" (одно-та двомісні);

Лікування в санаторії Шахтар:

У штаті санаторію працюють високо кваліфіковані лікарі і медичні сестри.

 

   

МРЦ Перлина Прикарпаття

( 34 Votes )

МРЦ Перлина Прикарпаття

Медичний Реабілітаційний Центр "ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ" Розташований на мальовничій околиці південно-східній частині курорту, по сусідству з водосховищем та лісовим масивом.
Мінеральні води Трускавця відомі у всьому світі. Їх лікувальні властивості дозволяють сотням тисяч людей щорічно поправляти своє здоров'я. На першому місці серед трускавецьких вод - унікальна "Нафтуся".

   

Санаторій Південний

( 17 Votes )

Санаторій ПівденнийУ парковій зоні, подалі від вуличного шуму в гармонії спокою і затишку розташований санаторій «Південний». Він був побудований в 1976 році виключно для космонавтів. Це триповерхова будівля незвичної архітектури, що являє собою Зимовий сад, від якого відгалужуються корпуси: житловий, лікувальний комплекс та їдальня в національному українському стилі. Все знаходиться під одним дахом, що дуже зручно, особливо при прийнятті водних процедур.
Сьогодні санаторій може прийняти до 130 гостей одночасно. Це забезпечує тишу 24 години на добу. Наше медичне відділення надає повний комплекс процедур кожному відпочиваючому, а меню харчування Ви можете вибрати на свій смак за попереднім замовленням.

   

Міжнародна Клініка Реабілітації

( 25 Votes )

Міжнародна Клініка Реабілітації

З метою підвищення ефективності реабілітації, враховуючи зростаючий потік хворих, постійний розвиток та вдосконалення нашої системи реабілітації, а також високі вимоги іноземних пацієнтів до умов перебування, з’явилася необхідність створення нової клініки, спеціально пристосованої до вимог неповносправних, в т.ч. дітей.
В липні 2003 року в екологічно чистій зоні Прикарпаття, в курорті Трускавець, введена в дію Міжнародна клініка відновного лікування, загальна площа приміщень якої становить 14 тис м2.

   

Санаторій Кришталевий Палац

( 19 Votes )

Санаторій Кришталевий ПалацСанаторій Кришталевий Палац - це санаторій Адміністрації Президента України. Розрахований на 180 місць. Розосереджені у восьми окремих будівлях. Санаторій розташований в центрі курорту Трускавець, біля бювету мінеральних вод № 1. Під охороною територія санаторію Кришталевий Палац, розташований в мальовничому куточку центральної частини курорту Трускавець і прилягає до міського парку.

   

Санаторий Вернигора

( 9 Votes )

Санаторий "Вернигора" - это новый санаторно-лечебный, комплекс в лесопарковой зоне Трускавца на огромной территории, застроенной уютными деревянными домиками.
Неповторимая природа, целебная вода, удобные условия проживания, профессиональный медицинский уход, SPA-процедуры, широкий спектр развлечений – в Вернигоре позаботились обо всем, что может ассоциироваться у Вас с отдыхом. Тут Вы сможете по-настоящему приблизиться к природе и взять у нее свое здоровье.

   

Санаторій Женева

( 16 Votes )

Санаторій ЖеневаРозміщення санаторію «Женева»: корпус (4 поверхи) розрахований на 120 місць. У грудні 2006 року відкрито новий корпус "Цезар" (3 поверхи), розрахований на 88 місць. В санаторії п'ять категорій номерів, які відрізняються лише площею. У всіх номерах: туалет, умивальник, душ / ванна, телефон, ТВ, холодильник, фен, халат, тапочки.
Санаторно-курортний комплекс «Женева» (загальною площею 5260 м ?) складається з 4-поверхового та 5-поверхового корпусів, включаючи 67 номерів і 24 люкса, Бальнеологічний Оздоровчий Центр і єдиний в околиці Ресторан східної кухні «Вояж».

   

Санаторій Карпати

( 25 Votes )

Санаторій Карпати

Санаторій «Карпати» дарує Вам можливість максимально відчути всю красу і неповторність Карпат, використати всі їхні унікальні дари на благо свого здоров'я. Розташований санаторій у тихому мальовничому куточку Прикарпаття на березі озера по сусідству з лісовим масивом. Комфортабельні номери і високий сервіс порадують відпочинком з повним комфортом. Сучасна інфраструктура: кіоски, магазини, цілодобова автостоянка, аптека, банкомат, пункт обміну валют і т.д. Спортивно-оздоровчий комплекс світового рівня. Дитяча кімната з вихователем. Потужна лікувально-діагностична база: кваліфікований персонал і 50 кабінетів, оснащених найсучаснішим лікувально-діагностичним обладнанням, зубопротезний і стоматологічний кабінети, металокераміка. Анонімна лабораторна бактеріологічна діагностика венерологічних, урологічних і гінекологічних захворювань. Власний бювет з мінеральними водами. На території санаторію розташована каплиця Покрови пресвятої Богородиці.

   

Санаторій Молдова

( 13 Votes )

Санаторій МолдоваТрускавецький санаторій "Молдова" - сучасний лікувально-діагностичний комплекс, в якому проводиться лікування найрізноманітніших недуг, але водночас, це єдиний санаторій, якому немає рівних у лікуванні захворювань, пов'язаних із статевою дисфункцією. Застосування найефективніших методик, великий досвід роботи, найсучасніше устаткування забезпечують санаторію передову позицію.

   

Санаторій Ріксос-Прикарпаття

( 15 Votes )

Санаторій Ріксос-ПрикарпаттяДіагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс «Ріксос-Прикарпаття» розташований поблизу від центру Трускавця – всесвітньо відомого бальнеологічного курорту, що славиться своїми підземними джерелами мінеральних вод, прозорим повітрям Карпатських гір і мальовничими околицями. Чудові гірські пейзажі, елегантна архітектура і вишукане внутрішнє оздоблення комплексу створюють атмосферу спокою та чудового відпочинку.

   

Санаторій Весна

( 8 Votes )

Санаторій ВеснаСанаторій "Весна" розташований в центрі Трускавця в 300 м. від бювету мінеральних вод, центральної курортної поліклініки, бальнеоозокеритолікарні №1 і реабілітаційного діагностичного центру "Мед-Палас". Санаторій розрахований на 505 ліжкомісць. Кількість номерів 263, 210 двомісних номерів (телевізор або без телевізора, холодильник, покращене харчування або звичайне). 41 одномісний номер (телевізор, холодильник, харчування типу "шведський стіл"). 6 номерів "півлюкс" (телевізор, холодильник, душванна, покращене харчування). 6 номерів "люкс" ("євроремонт", м'які меблі, телевізор, холодильник, душванна, харчування типу "шведський стіл").

   

Санаторій Дніпро

( 20 Votes )

Санаторій ДніпроСанаторно-готельний комплекс "Дніпро-Бескид" є унікальною оздоровницею курорту Трускавець, відпочинок в розташованій екологічно чистій зоні міста, де забезпечується максимальний комфорт для обстеження, лікування, а також організації активного дозвілля відпочиваючих. 

Санаторій "Дніпро" - це 500 місць, розташованих в одномісних, двомісних номерах і люксах. У корпусі санаторію "Дніпро" під одним дахом знаходяться спальний корпус, їдальня, кіноконцертний зал, бювет мінеральних вод, лікувально-діагностичний корпус, басейн і сауна, тренажерний зал, що особливо сприятливо в осінньо-зимовий період.

Готель "Бескид" - це також 500 місць, розташованих в одномісних, двомісних номерах і люксах. Крім того, є прекрасні двокімнатні люкси. До послуг наших гостей шведські швидкісні ліфти, затишні холи. Готель прикрашає італійський мармур.

   

Санаторій Рубін

( 14 Votes )

Санаторій РубінКоли людина чує слово «рубін», вона думає про коштовності, а коли це слово чують мешканці Трускавця та гості міста, вони знають, що мова йде про санаторій «Рубін». Збудувавши такі лікувально-курортні заклади, як санаторій «Рубін», Трускавець став відомою оздоровницею на весь тодішній Радянський Союз.
Санаторій «Рубін» може запропонувати відпочиваючим 900 місць. Це зручні одно та двомісні номери з усіма вигодами, а також номери люкс. Батьки мають можливість приїзджати сюди на лікування разом з дітьми.
Санаторій «Рубін» розташований неподалік від центра курорту і важливих лікувальних закладів, таких як: верхній і нижній бювети мінеральних вод, курортна поліклініка №2 та бальнеозокеритолікарня №2. Майже поряд з санаторієм знаходяться продуктовий супермаркет «Фуршет» та торговий центр «Мегамаркет ТКС», який відомий на весь Трускавець широким вибором ексклюзивного одягу та взуття. Також, за сто метрів від дверей санаторію зупиняється автобус, сівши на який, можна доїхати в будь-яку точку Трускавця.

   
Трускавець °C
Львів °C
Київ °C
  26.07.2021 Ferienhaus Ostsee

Вхід/Реєстрація

Консультація

На сайті консультує лікар

Петровський Олег Болеславович

у розділі Лікування/Запитайте в лікаря

Опитування

Чи знайшли ви потрібну інформацію на сайті?