Пансіонат Алексік

( 1 Vote )

Пансіонат АлексікПансіонат «Алексік» спеціалізується на лікуванні органів травлення і жовчовивідної системи. Він розташований недалеко від автовокзалу на території санаторію «Дніпро». Відпочиваючи в цьому пансіонаті, окрім лікування, ви насолоджуватиметеся і чистим повітрям, адже зовсім поряд знаходиться лісовий масив. Пройти необхідну діагностику та отримати висококваліфіковане лікування ви зможете на базі санаторію «Дніпро».На базі пансіонату є можливість проведення семінарів, конференцій. Можлива організація екскурсій по західним регіонам України.

Номерний фонд пансіонату «Алексік»:

Пансіонат "Алексік" - це комфортабельні 32 номери на 57 ліжко-місць, у тому числі 6 номерів двокімнатних, двомісних типу "ЛЮКС", 19 однокімнатних, двомісних номерів, 6 однокімнатних, одномісних номерів. Кожен номер укомплектований туалетною кімнатою з душовою, санфаянсом імпортного виробництва, холодильником, телевізором з супутниковим телебаченням, телефоном, електрочайником, набором посуду, у "Люксах" - аудіо-відеотехнікою. Пансіонат укомплектований автономним опаленням та підігрівом води в кожному номері.

Харчування
Недавно введений в експлуатацію новозбудований харчоблок. Одним з ведучих факторів лікувального процесу є лікувальне харчування, на основі якого розроблене замовне меню по всіх дієтах, що використовуються для лікування профільної для Трускавця патології. Організоване як дієтичне, так і вегетаріанське харчування.
Санаторно-курортне лікування відпочиваючі пансіонату проходять на базі санаторію "Дніпро" ЗАТ СГК "Дніпро-Бескид", який розташований на одній території разом з пансіонатом.

Лікування
Сучасна діагностична база санаторію забезпечує широке профільне на сучасному науковому рівні обстеження хворих і представлена клінічною і біохімічною лабораторіями, рентгенкабінетом, кабінетами фіброгастроскопії, ректороманоскопії, колоноскопії, цистоскопії, ультразвукової діагностики, дуоденального зондування з наступним трансдуоденальным промиванням шлунково-кишкового тракту мінеральною водою, дослідженням кислотності шлункового соку тощо.

 

Наші координати:

Україна, 82200, м. Трускавець, Львівська обл., вул. І. Мазепи, 16

тел. / факс для бронювання:
Тел. 067 492 6487
Тел. 38 03247 697 99

Add comment


Security code
Refresh


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Трускавець °C
Львів °C
Київ °C
  26.07.2021 Ferienhaus Ostsee

Вхід/Реєстрація

Консультація

На сайті консультує лікар

Петровський Олег Болеславович

у розділі Лікування/Запитайте в лікаря

Опитування

Чи знайшли ви потрібну інформацію на сайті?