( 2 Votes )

Моя шалена родина / Моя безумная семья

Моя шалена родина

Рік: 2012
Країна: Росія
Режисер: Ренат Давлетьяров
В ролях: Іван Стебунов, Аглая Шиловська, Леонід Ярмольник, Марія Шукшина, Андрій Панін, Анна Ардова, Ольга Орлова, В'ячеслав Манучаров, Павло Прилучний
Жанр: комедія
Бюджет: $ -
Прем'єра: 5.01.2012
Реліз на DVD: 9 лютого 2012

Батьків не обирають. Але що робити, якщо після знайомства з твоїми рідними подружки йдуть назавжди? А тут з'являється дівчина мрії і настає час знайомити її з родиною!
Відправити назад у гори дідуся, який ні слова не знає по-російськи, зате цитує Шекспіра на грузинському? Терміново зробити з мами-тренера по дзюдо справжню леді? Витравити батькових улюблених павуків? Зламати кларнет сестри? Костя знаходить більш оригінальний вихід: його родичів повинні зіграти актори з рекламного ролика. Адже на екрані вони виглядають ідеальною родиною. І ось гонорари виплачено, ролі відрепетирувані. Її тато, рибний магнат, і мама, світська левиця, запрошені на звану вечерю... Правда, не в фамільне гніздо, а на декорацію для зйомок телевізійної реклами. Замутивши цю аферу, Костя не врахував одного: без контролю режисера, актори починають грати невпопад, і все йде не за сценарієм.

 

Моя шалена родина трейлер

Add comment


Security code
Refresh


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Трускавець °C
Львів °C
Київ °C
  04.06.2020 Ferienhaus Ostsee

Вхід/Реєстрація

Консультація

На сайті консультує лікар

Петровський Олег Болеславович

у розділі Лікування/Запитайте в лікаря

Опитування

Чи знайшли ви потрібну інформацію на сайті?